2016. október 1., szombat

IN BRUGGE

Voltunk kirándulni Brugge-ben!
Reggel 10.15-kor találkoztunk a Brussel Central "pályaudvaron", ami nekem nem okozott problémát, mert mióta megérkeztem, mindig magamtól kelek 7 óra környékén, az ébresztőm előtt. Arról nem is beszélve, hogy előző este már összepakoltam a táskámat is. Nagyon vártam ezt az utat, izgatott voltam! Természetesen előző este megnéztem az In Bruges című filmet! :D Mindenkinek csak ajánlani tudom! Remek szórakozás a groteszk humorával. :-)
Az állomáson az egész társaságot 5 fős csapatokban osztották és odaadták a jegyeket. De most inkább beszéljenek a képek:

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése