2016. október 12., szerda

Kávézás, de lőbb a sütike

Ma a közös ebéd után az egyik tanárom mindenkit meghívott egy kávéra (engem is megkérdeztek, de továbbra is boldog vagyok a koffein mentes életemmel). A tálcán kihozott hat kávé szétosztásra került, majd mindenki kinyitottam a hozzá járó sütit. Megették, majd következett a kávé. Ez itt így megy. Senki sem szórakozhat a csini kis kekszecskékkel!

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése